bhp na wysokosci

bhp na wysokosci

Wody i żywności w Bonsai Opieki

Oczywiście, jedno pytanie wszyscy początkujący ogrodnicy bonsai mają to „kiedy należy podlewać moje bonsai?” Odpowiedź na to pytanie ważnym opieki bonsai zależy jaką masz bonsai, jak wilgotne lub suche powietrze wokół bonsai, o jakiej porze roku jest, i innych zmiennych.

Najlepiej byłoby, gdyby w opiece bonsai, chcesz równowagi pomiędzy zbyt wiele i zbyt mało.torby reklamowe z nadrukiem Nie overwater, ale nie pod wodą albo. Upewnij się, że woda jest w temperaturze pokojowej, jak nie chcą szokować swoim zakładzie albo zimnej lub gorącej wody. W przypadku korzystania z wody z kranu, pozostaw na noc tak, że chlor i inne chemikalia mogą utleniać się z wody.

bhp na wysokosci

Zwilżyć glebę pierwsze, co zwiększy zdolność bonsai do podjęcia w większej ilości wody. Następnie moczyć gleby aż woda zabraknie otworów drenażowych w zasobniku treningowej. Upewnij się, że cała masa gleby zamoczenia. Podlewanie najlepiej jest wykonywać codziennie wczesnym rankiem, zanim roślina rozpoczyna cykl dzienny fotosyntezy. Można również mgła bonsai na co dzień, aby pomóc zachowa swoje niezbędnego poziomu wilgotności.

Jeśli chodzi o nawóz w pielęgnacji bonsai, należy całkowicie zrównoważony nawóz (tj 20-20-20, co jest równe części azot, fosfor i potas) co drugi tydzień w sile kwartał. Zrównoważony nawóz jest idealny w opiece bonsai, ponieważ drzewo jest znacznie mniejsza niż rośliny nawóz jest zwykle wykorzystywane do. Nigdy nie nawozić suchego drzewa (szok mógłby go zabić – upewnij się, że do wody pierwszy!) I nie nawozić chore drzewa; Pamiętam, nawozy nie jest lekiem.

Przy odpowiedniej ilości wody i światła, wraz z odpowiednim gleby i nawozów, jesteś na dobrej drodze do uprawy bonsai piękną kolekcję. pielęgnacja Bonsai nie musi być trudne, tak długo, jak pamiętam nasza strona internetowa, aby zaspokoić podstawowe potrzeby swoje piękne bonsai roślina ma.

apartamenty.in
– autor artykułu