bhp kodeks pracy

bhp kodeks pracy Można użyć do tworzenia nowych sadzonek roślin.

Najlepszym sposobem, aby rozwijać kiwi jest espaliered wzdłuż chronione wiatru ściany słoneczne położenie. Zacznij od wzniesienia się poziome druty o 45cm (18inches) od siebie.

1.W przypadku, gdy masz macica w ziemi umieścić cienką udziałów w pobliżu centrum winorośli.

2.Secure stawka do przewodów wspierać główną sesję, a następnie związać główną sesję na stos tak, że masz pionowy strzelać.http://dotsplanet.pl

3.Train pary pędów bocznych wzdłuż każdej z poziomych drutów. Po osiągnięciu wymaganej długości, szczypta wskazówki.

4.Allow boczne pędy rosną około 50cm (20inch) odstępach, ściskając je z powrotem do pięciu liści lub więcej. Powinny one owoce w następnym sezonie.

5.In lato skrócenie pędów bocznych do pięciu liści poza owocami dojrzewania. Wytnij gołe przykanalików z powrotem do pięciu liści w środku lata.

6.Around środku zimy przycinać swoje przykanalików owocowania do dwóch lub trzech pąków poza którym ostatni owoc został potwierdzony. W przypadku starszych winorośli, cofać trzy-letni przykanalików owocowania do uśpionego pąka niedalekiej poziomych ramionach.

Zebrać swoje owoce, jak dojrzewa i przechowywać w lodówce kalkulatory kredytowe. Powinny one dobrze się przechowują przez okres do sześciu tygodni.

– autor artykułu