bhp i ochrona srodowiska

bhp i ochrona srodowiska

Nigdy nie myślałem, że będę GRG, dziadkowie podnoszenie wnuków. Ale trzy miesiące temu moje bliźniacze wnuki, który właśnie skończył 16 lat, przeniósł się z nami. Korekta została ciężko na mnie, mojego męża i moich wnuków. Mocowanie posiłki dla naszej rodziny okazał się być wyzwaniem.

Mój mąż i ja zjeść zdrowy – dużo świeżych owoców, dużo warzyw, produkty pełnoziarniste, chude mięso (i mniej od niego), ryby dwa razy w tygodniu, a od czasu do czasu deserów.przejdź tutaj Nasza dieta jest uboga w tłuszcz, cukier i sól. Chcemy kontynuować tę dietę, ale dzieci to nie podoba. Potrzebowałem więcej informacji, więc mogę zalogować się na stronie internetowej mypyramid rządu USA. Według strony, nastolatki muszą jeść dużo wapnia dla rosnących kości. Muszą także uzyskać witamin z owoców i warzyw, a jeść pełnoziarniste. W celu uzyskania dalszych informacji na temat produktów pełnoziarnistych i wydrukowany w „Get on the Grain Train” broszury.

Broszura mówi pełnoziarniste są ważne, ponieważ zawierają witaminy, minerały i węglowodany złożone. Pełnoziarniste zawierają również błonnik, który jest niezbędny dla dobrego zdrowia i może chronić organizm przed chorobą przewlekłą. Mógłbym naprawić zdrowe posiłki dla moich wnuków i nas? Postanowiłem Byłem na wysokości zadania. Bliźniacy jeść więcej niż my, a ja potrzebowałem system naprawić zdrowych posiłków. Oto mój system.

I dostrzec MENU. Harmonogram bliźniaków „jest nieobliczalny, a ponieważ nigdy nie wiem, ilu z nas idą do domu na obiad, robię się menu tylko cztery dni. Gotuję dodatkowe jedzenie, ponieważ bliźniaki mogły zaprosił przyjaciela na kolację.

Kupuję częściej. Minnesotans pragną świeżych produktów w zimie, ale pobiera zabierani na szybko www.tbv.pl. Aby dostać świeże produkty kupuję późno w poniedziałek rano, po samochody wydały produktów. Bo czytać etykiety żywności (co wymaga czasu) kupuję co drugi dzień.

– autor artykułu