bhp elektryk

bhp elektryk

Dlaczego roślin Pyracantha krzewy? Ogólnie rzecz biorąc nie ogród jest kompletna bez Pyracantha i istnieje wiele powodów, aby zasadzić jedną z tych krzewów. Dla tych, którzy nie wiedzą, co jest Pyracantha będziemy tam rozpocząć.

Ognik, powszechnie znany jako „ognik” to wiecznie zielony krzew, który ma ciemnozielone liście i duże ostre kolce. Produkuje aromatyzowane białe kwiaty w późniejszym okresie letnim, ale są niewystarczające w stosunku do masy czerwonych, pomarańczowych i żółtych jagód produkuje jesienią i zimą, które dodają koloru do ogrodu, gdy rośliny letnie zaczynają umierać z powrotem na zimę.

Pyracantha w ogóle jest to duży krzew rośnie do około 9ft wysoki i ma bardzo krzaczaste przyzwyczajenia. Istnieje również kilka mniejszych odmian, które docierają tylko wokół 2-3ft i są bardziej pokrywy roślinnej gruntu, takich jak Pyracantha ‚Tiny Tim’ a ‚Pyracantha Lowboy „. Jeśli szukasz większych odmian Ja polecam Pyracantha ‚Red Column „lub Pyracantha’ Mohave ‚. Obie te rośliny są dobre dla odmiany sadzenie żywopłotów, gdy ustalone zostanie, które łatwo 6ft wysoki, gęsty żywopłot, który odstraszy większość intruzów ze względu na długie ostre ciernie.

bhp elektryk

Ognik są niski krzew utrzymywanie w ogóle, ale jest trochę pracy związanej jeśli chcesz go używać jako roślina zabezpieczającego. żywopłoty Pyracantha powinny być przycięte 2-3 razy w roku, aby zachować kształt formalny gęsty i Pyracantha które zostały przeszkolone pod ścianą będzie trzeba przycinania, aby utrzymać formę. Jeden Najważniejsze, aby pamiętać o Pyracantha jest to, że kwiat ze wzrostu z poprzedniego roku, te wytwarzają atrakcyjne jagody jesienią i zimą. Oznacza to, że w celu upewnienia się, że produkuje kwiaty i jagody, trzeba spróbować i zostawić tak jak ostatnim wzroście lat w zakładzie, jak to możliwe tylko naprawdę przycinania nowy wzrost off wiosną, które mogą być trudne, jeśli masz Pyracantha zabezpieczenie jak zwykle potrzebuje przycinania kilka razy w roku.

Pyracantha są dość łatwe w uprawie i toleruje większości warunków glebowych (ale to musi być dobrze odsączone gleby). Można sadzić w pełnym słońcu, które będzie promować jagody ale również dobrze w półcieniu i utrwalonych rośliny są bardzo odpornych na suszę.

Wreszcie Pyrcantha przyciągają dzikie ptaki do ogrodu, nadając mu kolejny bonus, a jeśli masz ochotę spróbować czegoś nowego, jagody, które nie są trujące, mogą zostać wykorzystane do Pyracantha Jelly i dżem.

Analizy akustyczne
– autor artykułu